Вартість проектування

За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Цінуй свій час

  • Ми цінуємо свій час та час наших Клієнтів, тому ми завжди оперативно вирішуємо завдання на всіх етапах нашої роботи.

менеджер проектів

  • надасть відповіді на всі Ваші питання 
ПрАТ «Проектний Інститут «Укрспецтунельпроект»

Вартість проектних робіт

Оцінка вартості проектування підземних та наземних об’єктів будівництва  залежить від різних факторів, серед яких можна виділити наступні:
1. Розмір та складність проекту: чим більша та складніша будівля, тим більше робіт потрібно виконати, що збільшує витрати на проектування.
2. Місцезнаходження: вартість може змінюватись в залежності від місцезнаходження споруди. Наприклад, якщо будівля знаходиться в густонаселеній місцевості або у складних геологічних умовах, це може призвести до збільшення вартості проектування.
3. Вимоги замовника: якщо замовник має додаткові вимоги до будівлі, наприклад, щодо використання певних матеріалів, технологій тощо, це може збільшити витрати на проектування.
4. Кваліфікація проектної команди: вартість проектування може залежати від кваліфікації проектної команди, що залучається до розробки проекту.
5. Терміни виконання проекту: якщо замовник вимагає скорочення термінів, це може призвести до збільшення вартості робіт.
6. Законодавство: вимоги законодавства та нормативні документи можуть також впливати
7. Інфляція: зростання рівня інфляції може призвести до збільшення вартості проектування.

Урахування цих факторів дозволить зробити приблизну оцінку вартості проекту

Тому для точного визначення вартості проекту Вам потрібно зв’язатися з нами, надати основні показники майбутнього об’єкту та стадію проектування і ви отримаєте комерційну пропозицію в найкоротший термін.

“Якісне проектування – розумна вартість будівництва!” 

Замовити РОЗРАХУНОК

вартості проекту вашого об'єкта