Промислові об’єкти

Тип об'єктаПромислові об’єкти
Спроектовано розділи«КР», «ОБ», «ЕМ», «ВК», «ОВ»,
Виконані стадії проектування"П", "Р"
Кількість об'єктів8

Проектування промислових об’єктів

це завжди індивідуальні рішення що мають свої специфічні особливості які відрізняються від інших напрямків проектування. З появою сучасних технологій з’являються нові вимоги до проектування і будівництва промислових об’єктів. Проектування заводів, фабрик потребує відмінне знання нормативних чинних документів, ДБН, санітарних норм, пожежної безпеки.

Оскільки це відповідальний та багатоскладовий процес конструкторські та інженерні розрахунки мають вирішальне значення. Крім проектування основних виробничих цехів наші спеціалісти продумають розташування, планування допоміжних інженерно-технологічних, адміністративних, електричних, очисних приміщень.

«ПІ»УКСПЕЦТУНЕЛЬПРОЕКТ» має великий досвід у проектуванні виробничих будівель. Тому замовник отримає проект з обґрунтованими технологічними рішеннями які будуть дійсно економічними як на стадії будівництва, так і в період експлуатації

ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ промислової будівлі МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ ЩОБ:

  1. Була отримана вся необхідна дозвільна документація
  2. Розроблено техніко–економічне обґрунтування
  3. Всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані
  4. Ви отримали проект де будуть враховані всі  технічні та функціональні особливості та вимоги

Ми виконаємо комплексне проектування промислових будівель, заводів, фабрик та ін. Замовити проект дуже просто, зателефонуйте нам і наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Замовити КОНСУЛЬТАЦІЮ