Підпірні стіни. Укріплення схилів

Тип об'єктаПідпірні стіни. Укріплення схилів
Розділикомплексне проектування
Виконані стадії проектування "П", "Р", "РП"
Кількість об'єктів16

Проектування підпірних стін

Проектування підпірних стін для укріплення схилів є важливим етапом у будівництві будь-якого об’єкту, що знаходиться на схилі. Наші спеціалісти виконають проектну документацію будь-якої складності з метою забезпечення безпеки територій та об’єктів від сходження ґрунту або скельних порід. Під час проектування укріплення схилів інженери «ПІ»УКРСПЕЦТУНЕЛЬПРОЕКТ» врахують усі фактори, що можуть вплинути на стан схилу, тому що помилки в розрахунках або неправильне вибір методів укріплення можуть призвести до необхідності проведення додаткових робіт або навіть до аварії. Ми дотримуємось вимог до технічних норм і правил, які регулюють проектування та будівництво підпірних стін. Розрахунки здійснюються з використанням різноманітних математичних моделей та програмних комплексів , що дозволяють визначити оптимальні параметри підпірної стіни, такі як висота, товщина, кут нахилу, крок опорних конструкцій, розміри фундаментів тощо.

При проектуванні можливо виділити декілька етапів:

 1. Визначення характеристик схилу та визначення зон потенційного зсуву.
 2. Вибір оптимального варіанту підпірної стіни на основі розрахунків та аналізу технічних можливостей будівництва.
 3. Розроблення конструктивної схеми підпірної стіни, вибір матеріалів та технології будівництва.
 4. Розрахунок опорних конструкцій та вибір оптимальної системи підпірки.
 5. Врахування впливу навколишнього середовища та водного режиму на роботу підпірної стіни.
 6. Розроблення креслень та технічної документації.
 7. Підготовка рекомендацій щодо експлуатації підпірної стіни, зокрема забезпечення її стійкості та безпеки.

Розробка якісного проекту в «ПІ»УКРСПЕЦТУНЕЛЬПРОЕКТ» підпірної стінки має декілька переваг, серед яких можна виділити наступні:

 • Ефективність: якісний проект підпірної стінки забезпечує максимальну ефективність використання простору на будівельній ділянці. Це дозволяє зменшити витрати на будівництво та забезпечити надійну підтримку ґрунту.
 • Безпека: якісний проект укріплення схилу дозволяє забезпечити безпеку будівельних робіт та подальшого експлуатування будівлі. Це дуже важливо, оскільки неналежна підтримка ґрунту може призвести до аварій та небезпеки для людей.
 • Економія коштів: якісний проект підпірної стінки дозволяє зменшити витрати на будівництво та підтримку ґрунту в майбутньому. Він дає можливість забезпечити надійну підтримку ґрунту за мінімальну ціну.
 • Міцність: якісний проект укріплення схилу забезпечує міцність та стійкість конструкції під час будівництва та після нього. Це дає можливість покращити якість будівництва та забезпечити надійність будівлі в майбутньому.

Ми виконаємо комплекс всіх інженерно-технічних розділів з необхідним погодженням із всіма зацікавленими органами  для можливості проведення їх державної  експертизи та будівництва.

Ми виконаємо комплексне проектування підпірних стін, укріплення схилів . Замовити проект дуже просто, зателефонуйте нам і наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Замовити КОНСУЛЬТАЦІЮ