Автодорожні тунелі

Тип об'єктаАвтодорожні тунелі
Спроектовано розділи«КР», «ОБ», «ЕМ», «ВК», «ОВ»,
Кількість об'єктів4

Проектування автодорожніх тунелів

Проектування автодорожніх тунелів – це складний технічний процес, який включає в себе дослідження геологічних умов, проектування конструкції тунелю, розробку систем безпеки та управління транспортним рухом. Основним пріоритетом при проектуванні є врахування БЕЗПЕКИ під час будівництва та експлуатації в подальшому. Ми розробимо технічні можливості для забезпечення безпечної експлуатації тунелю, включаючи системи вентиляції, водопожежного захисту, системи евакуаційного освітлення, аварійного виходу і т.д.

При розробці проекту ми передбачаємо наступні етапи:

 1.  Збір вихідних даних: визначення технічних вимог до тунелю, геологічних умов проектування, інженерних комунікацій та інших факторів, що впливають на проектування.
 2. Перевірка вихідних даних та розробка технічного завдання, що включає у себе вимоги до проектування, етапи будівництва, технологічні рішення та засоби забезпечення безпеки.
 3. Розробка концептуального проекту, що передбачає визначення технічних рішень, розташування тунелю, варіанти проходження, площі земельних ділянок, встановлення режимів експлуатації та забезпечення безпеки.
 4. Розробка проекту будівництва, що включає розробку конструкції тунелю, вибір будівельних матеріалів, розробку технології будівництва, встановлення устаткування та інженерних комунікацій.
 5. Розробка проекту організації робіт, що включає розробку графіку будівництва, визначення засобів виконання робіт, управління технологічним процесом будівництва.
 6. Розробка документації на здійснення будівельних робіт, що включає проектну документацію, технічний опис будівництва, кошторис та інші необхідні документи.
 7. Підготовка документів для отримання дозволів на будівництво та експлуатацію тунелю.

При розробці автодорожніх тунелів в Україні ми враховуємо вимоги наступних документів:

 1. Нормативно-правові документи, що регулюють проектування і будівництво автодоріг та автодорожніх споруд в Україні. Ці документи включають, зокрема, будівельні норми, правила технічної експлуатації доріг, державні будівельні стандарти, інструкції та інші нормативні документи, що визначають вимоги до якості будівельних матеріалів, конструкцій, технічних рішень і процесу будівництва.
 2. Міжнародні стандарти та рекомендації, які визначають загальні вимоги до тунелів, такі як Європейські стандарти (EN), а також інші.
 3. Геологічні дослідження і гідрогеологічні висновки, які визначають властивості ґрунту і породи, гідрологічні умови, рівень грунтових вод і інші фактори, які впливають на проект тунелю.
 4. Технічні вимоги до тунелів, такі як ширина, висота, радіуси поворотів, нахил, освітлення, вентиляція, системи пожежогасіння, системи безпеки, організація руху та інші.
 5. Вимоги до екологічної безпеки, що включають планування відходів, контроль шуму і викидів забруднюючих речовин, захист природних територій та тваринних видів.

ПРИ РОЗРОБЦІ ПРОЕКТУ автодорожнього Тунелю МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ ЩОБ:

 1. Була отримана вся необхідна дозвільна документація
 2. Розроблено техніко–економічне обґрунтування
 3. Всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані
 4. Ви отримали проект де будуть враховані всі  технічні та функціональні особливості та вимоги

Ми виконаємо комплексне проектування автодорожніх тунелів. Замовити проект дуже просто, зателефонуйте нам і наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.